Vrije tijd voor iedereen

Verschillende Duffelse vrijetijdsverenigingen werken samen aan ‘Vrije tijd voor iedereen’. Hun doel: elk kind en elke jongere moet lid kunnen worden van hun vereniging. Zijn er praktische of financiële drempels om je kind in te schrijven? Dan kan je er met hen over praten om het probleem daarna samen op te lossen.

De deelnemende verenigingen: 

  • staan gespreide betalingen toe,
  • geven een korting van 80 % op het lidgeld voor mensen met recht op een verhoogde tegemoetkoming,
  • hebben een vaste sociale contactpersoon die extra veel uitleg kan geven over hoe de vereniging werkt,
  • zoeken mee naar oplossingen bij praktische problemen.

Wil je als vereniging mee instappen in dit project? Dat kan. Neem contact op met het vrijetijdsloket en ontdek waarmee wij jullie kunnen bijstaan en wat wij van jullie verwachten. Je krijgt een startpakket met tips en nuttige informatie.

Onderaan kan je ook de brochure met meer informatie downloaden. 

Meer info

Chiro Duffel-Oost
Frauke Verhaert
0491 07 54 97
frauke.verhaert@hotmail.com 
rik.minne@outlook.be 

Chiro Duffel-West
Stany Heirstrate 
0492 65 45 44
stany.heirstrate@gmail.com 
Sara Sneyers
sara.sneyers25@gmail.com 

Scouts, Gidsen & Akabe Duffel-West
Thomas Boogaerts
0476 66 44 40
thomas_boogaerts1@hotmail.com 

Scouts & Gidsen De Hellevelders (Mijlstraat)
Jesse Van Dyck
0497 12 36 46
jesse.vandyck@hotmail.com 

Daruma Karate
Veerle Mariën
0497 51 98 21
daruma@telenet.be 

BC Duffel (Badminton)
Paul Koeck
0478 08 95 33
koeckpaul@yahoo.com

BBC Duffel (basket)
Lief Verbruggen
0498 45 63 97
lief.verbruggen@telenet.be 

Voetbal KFC Duffel 
Lili Stevens
0498 10 43 41
l.stevens@duffel.be 

PartAir Duffel (dans)
Liesbet Thys 
0474 74 88 85
bettes.thys@telenet.be 

VKG De Moeffeleer - Kinnebaba
Tina Geens
0473 68 05 51
demoeffeleer@hotmail.com

VZW Marjan (personen met een handicap)
Leon Verelst
0476 41 66 06
leon.marjan@belgacom.net 

Sport It vzw (sportkampen)
Jonas Mertens 
0468 28 30 94 
info@sportit.be

Speelkriebel en Pasvit
Robot-driedaagse
Katy Leemans en Geert Beyens
Vrijetijdsloket 
015 30 72 50 
vrijetijd@duffel.be 

Jonge Helden vzw (speelweken zomervakantie)
Anton Schroyens
016 66 43 70
Anton@jongehelden.be

ErgoEzel (ezeldagen)
Manon Mercier 
0498 13 06 79
info@ergoezel.be 

Zwemclub Dol-Fijn
Katrien Bossaerts
0479 38 50 52 
zwemclubdolfijn@skynet.be 

Turnkring Oefening Geeft Kracht
Chris de Vos
0498 80 03 30
secretariaat@ogk-duffel.be

Feedback over de website

Heb je niet gevonden wat je zocht? Opmerkingen over de website? Laat het ons weten