[BESTUUR]  [DIENSTEN]  [LEVEN & WELZIJN]  [JEUGD]  [SPORT ]  [CULTUUR & TOERISME]  [ONDERWIJS ]  
[WONEN & MILIEU]  [WERKEN & ONDERNEMEN]  [VEILIGHEID & VERKEER]  

Gemeente Duffel - Welkom
Versie voor mensen met een leesbeperking
ga terug naar de homepagina ga terug naar de vorige pagina druk deze pagina af
  Duffel.be
 Contact
 E-loket
Zoek
Nieuws . Kalender . Stratenplan . Verenigingen . Handelsgids . Infogids . Sitemap

Lijst perscorrespondenten (Duffel)

(nieuw venster)

e-mailadressen  perscorrespondenten:
vanrompaey@telenet.be; redactie@rtv.be; frank.maes@duffel.info; antoonverbeeck@msn.com; wout.engels1@gmail.com; duffel@telenet.be; luc.quirin@roularta.be; tijs.vanderstappen@gmail.com; info@randstad.fm ; redactie@duffelinbeeld.be; redactie@staff.nieuws.be; katleen.vastiau@telenet.beredactie@radioreflex.beerik.vaneycken@telenet.be

Gazet Van Antwerpen
Het Nieuwsblad
Radio 2 Antwerpen
Chris Van Rompaey

tel: 03 480 63 06
gsm: 0495 86 38 30

vanrompaey@telenet.be (nieuw venster)
Radio 2 Antwerpen tel.: 03 247 91 26 redactieantwerpen@radio2.be
RTV  --- tel.: 014 59 15 25  redactie@rtv.be
www.duffel.info (nieuw venster) Frank Maes tel.: 015 31 56 72 
gsm: 0496 45 35 13
frank.maes@duffel.info
Het Laatste Nieuws Antoon Verbeeck gsm: 0474 53 54 58 antoonverbeeck@msn.com
www.lierbelicht.be (nieuw venster) Herman De Belder tel.: 03 480 46 51  
gsm: 0478 50 49 77
 
De Streekrant Mechelen Luc Quirin tel: 015 45 14 81  luc.quirin@roularta.be
duffel@telenet.be
Radio Reflex Mechelen Dirk Van de Sande gsm: 0495 63 36 03 redactie@radioreflex.be
Persagentschap Belga Tijs Vanderstappen gsm: 0474 25 14 09 tijs.vanderstappen@gmail.com
Randstad 99FM Geert Bolle tel: 015 43 22 66 info@randstad.fm
www.nieuws.be (nieuw venster)  ---  --- redactie@staff.nieuws.be
www.duffelinbeeld.be (nieuw venster) Bart Aerts gsm: 0494 18 38 34 redactie@duffelinbeeld.be
Freelance journaliste Katleen Vastiau gsm: 0486 42 74 43 katleen.vastiau@telenet.be
De Streekkrant
Het Nieuwsblad
Erik Van Eycken gsm: 0473 94 77 68 erik.vaneycken@telenet.be

Praktisch
 

Communicatiedienst
Gemeentestraat 21 (2de verdieping)
2570 Duffel

 
  Tel.: 015 30 72 81 of 015 30 72 82
  Fax: 015 31 54 01
  communicatie@duffel.be
  Wie werkt er op deze dienst?
Meer weten?
Communicatiedienst
wapenschild van de gemeente Duffel © Duffel - LCP nv (nieuw venster)  Disclaimer | Gemeentebestuur Duffel | Gemeentestraat 21 2570 Duffel | T: 015 31 12 02 | F: 015 31 54 01 | info@duffel.be
versie voor blinden en slechtzienden verlaten